24/02/2018
   | 
Nalazite se:  Članstvo > Karate škola

Karate škola

Karate škola Champion - I Osnovna škola

Bešić Amel
Babačić Daris
Džafo Bakir
Camović Merih
Ujkašević Ali
Avdić Emir
Ljuca Amar
Terzić Mineta
Islamagić Faris
Bajrić Ahmed
Popara Armin
Pehilj Muhamed
Fočo Nuh
Čišić Niman
Dedović Harun
Dedović Lamija
Baličevac Rijad
Ibrahimović Nedžad
Muhović Nađa
Bostandžić Anes
Ibrahimović Ibrahim
Mešić Tarik
Abduli Mirsad
Gojak Rijad
Kabaši Lejla
Džolota Ajla
Kujraković Ahmet
Nuhić Feđa

Karate škola Champion - V Osnovna škola

Aljić Medaris
Hodžić Eldar
Pinjo Hamza
Aljović Amila
Hodžić Merjem
Podgorica Aldin
Aljović Emin
Humić Ema
Rastoder Merjem
Avdić Hana Kadrić Aldina
Selimić Benjamin
Bajramović Esad
Kadrić Sajra
Sulić Tarik
Banda Ali
Kapo Zejd
Zec Hamza
Baždar Amina
Krajina Tarik

Bublin Emma
Kurtagić Ensar

Buzurović Nedim Kurtagić Inaja

Čajić Bilal Kurtović Samin

Dautović Eldar
Mulaosmanović Ema
Dautović Ensar
Muratović Ahmed
Feriz Farah
Musić Belmin

Gadžo Alima
Musić Benjamin

Gadžo Amila
Musić Haris

Gadžo Benjamin
Mušanović Faris

Gibanica Elmedina
Mušanović Sajra

Hafizović Jahja
Oladejo Alina
Hamidović Hana
Oladejo Leila
Hodžić Emir
Omerspahić Amina

Karate škola Champion - VI Osnovna škola

Ahmethodžić Emira
Alić Lamija
Bajkuša Tea
Bašić Azer
Bašić Danin
Bašić Mensud
Bošnjak Marko
Božić Ana
Božić Gabrijela
Čolo Tarik
Čolo Vedad
Fazlić Una
Fazlić Vedad
Tadić Ivano
Zahiragić Adin
Granulo Aldin
Granulo Belma
Hadžiavdić Ammar
Hasanbegović Amna
Hasanbegović Faris
Jugo Muhamed
Jugo Muharem
Krekić Nađa
Krekić Naser
Mašnić Alen
Milošević Ervin
Mujanović Ajdin
Mujanović Emir
Torlak Amila
Žunić Harun
Mulaosmanović Amar
Mulaosmanović Amer
Musić Benjamin
Pezo Elvis
Pita Aldijana
Rovčanin Amar
Rovčanin Azra
Selimović Hamza
Selimović Mersudin
Šagolj Danijel
Šetić Armin
Šetkić Eldar
Šetkić Mubejna
Velić Elhan

Karate škola Champion - VII Osnovna škola

Agović Mirnes Kadušić Amar
Pezo Tarik
Barlov Sado
Kadušić Arijana
Šalaka Danea
Baručija Kenan
Karčić Abdulah
Šalaka Danes
Brkić Džan Dženan
Karović Bilal
Turčinović Amar
Čankušić Džana
Kovač Hamza
Zukić Afan
Čivgin Maida
Lučkin Larisa
Zukić Ajdin
Ferhatović Mahir
Ljubinac Almina
Žiga Medin
Fetahović Džejla Mešanović imran
Žunić Anis
Hajrović Mirnesa
Mešević Nejla
Hajrović Naser
Mešić Nedim
Hamidović Anes Mujić Ajnur  
Imširević Alem
Mustafić Merima
 
Imširević Hamza Pačo Mahir
 

Karate škola Champion - VIII Osnovna škola

Cucak Ramiz
Jukić Rijad
Velić Nejla
Ćatović Amel
Kadić Bakir
Velić Almina
Demir Iman
Kapo Zejna

Hadžić Amna
Lisica Imran

Hodžić Alina
Mehmedspahić Adi

Hodžić Danijal
Muhović Ena

Hodžić Tarik
Mustajbegović Danin

Hustanbegović Nadir
Mustajbegović Ramiz

Hubijar Harun
Redžović Benjamin

Ičindić Benjamin
Salihović Eman

Ičindić Faris Tahirović Nađa  
Ismić Anesa
Ujkanović Amar
 
Ismić Tarik Velić Enid
 

Karate škola Champion - X osnovna škola

Karate škola Champion - Osnovna škola Aleksa Šantić

Avdić Huzejfe
Džafo Daris
Tiro Adin
Avdić Merjem
Džafo Kemal
Turić Danin
Atić Emir
Frelich Haris

Bejtović Benjamin
Gadžo Ensar

Bučan Benjamin
Gagula Ermin

Busuladžić Adin
Hajtić Harun
Busuladžić Daris
Mešić Ali
Džabija Adna
Muratagić Haris
Džabija Emir
Muratagić Mirza

dedić Lanah
Pepić Alem

Karate škola Champion - Osnovna škola 6. Mart, Hadžići

Bajramovic Haris Mahmutović Muhamed
Bulut Adis Ramović Davud
Čajić Davud
Rogoj Berina
Demirović Belmin
Rogoj Elma
Demirović Neldin
Sarajčić Adis
Dželilović Farah
Selimović Nermin
Gačanović Smail Adi
Sulejmanović Rijad
Huseinbegović Adnan
Šljivo Hana
Koro Ajna Žunić Harun
Koro Sara



Elit Nutrition


Naši treninzi


Agencija nekretninama 001Hotel TermeOnline karate magazin